Ankara Veznematik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
235 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

VezneMatik; Türkiye’de online fatura ödeme merkezi konsept uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren VezneMatik, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.

VezneMatik ;Fatura tahsilat sistemleri kavram aşamasından başlayan TL yükeleme, Tüm kurum kuruluş ve özel firmaların fatura yatırma , Sigorta İşlemleri, Sanal Pos hizmetleri, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri gibi hayatın tüm yaşamını kapsamaktadır. VezneMatik ; Online fatura işlem merkezi alanında geliştirdiği projelerde hem fatura yatırma hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura işlem projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine değer sağlanmaktadır.

VezneMatik; Yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.
VezneMatik ; Ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti VezneMatik olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin bilincindeyiz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.