TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
224 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Sisronik Sistem A.Ş. son teknoloji gerektiren projelerde mühendislik, tasarım, proje, sistem temini ve uygulama çözümlerinde uzman kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslim projelerde hizmet vermektedir.

Sistronik Sistem, Yüksek Hızlı Tren, Metro inşaat işleri, Sinyalizasyon, Telekomünikasyon ve Elektrifikasyon hizmetleri ve Otoyol trafik sistemleri ile tünel içi elektromekanik sistemlerde başta akıllı trafik sistemleri olmak üzere trafik izleme ve yönetim sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. sistem entegrasyonu.

Sistronik, Enerji Üretimi, İletimi ve Dağıtımı alanında 10/34,5kV ile 500kV aralığında yüksek gerilim sistemlerinde anahtar teslim projeler yapmakta ve yürütmektedir. Endüstriyel Sistemlerde Elektrifikasyon-Enstrümantasyon ve Otomasyon projeleri dahil anahtar teslimi sistemleri devreye almaktadır. Kurum, tüm bu hizmetleri, hem Avrupa-Amerika Standartları hem de Rusya standartları konusunda derin bilgi birikimine sahip kadrosuyla, yurt içinde ve yurt dışında doğru organizasyon ve sistem entegrasyonu ile başarıyla yerine getirmektedir.

Projelerimizi gerçekleştirirken en önemli motivasyon kaynağımız çevre politikaları ile ülke ekonomilerinin sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunmaktır. Bu alanların yanı sıra Sistronik Sistem, tüm altyapı ve üst yapı mühendislik projelerinde üretim ve Ar-Ge’ye önem veren kadrosu ve ortakları ile ilerleyerek proje geliştirme kabiliyetine sahiptir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.