Ankara Kızılay Meslek Kursu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
391 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ankara Kızılay Meslek Kursu

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı uzman, yaratıcı ve yeniliklere açık kadrosuyla eğitim öğretim alanında hizmet veren özel öğretim kurumudur.

Kursiyerlerimize kısa süreli ve doğru eğitim programlarını uygulayarak ekonomimizin gelişmesi doğrultusunda ve istihdam politikasına uygun meslekleri edinmelerini sağlayıcı imkanlar sunarak gelecek kariyer planlarını doğru bir şekilde yapmalarını sağlamak temel amaçlarımızdandır.

Doğru kariyer planlarıyla kursiyerlerimizi tam donanımlı iş hayatına hazırlar, kişisel ve toplumsal hedeflere sahip; aranan tercih edilen bireylere dönüştürmeyi hedefler, çağımızın bilimsel ve teknolojik gelişmelerine açık kendine güvenen duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmeyi kendimize ilke edinmekteyiz.

“Her fert bir değerdir” düşüncesinden yola çıkarak bireyleri toplumsal alanda çağdaş ve kültürel gelişmeler doğrultusunda iş hayatına donanımlı bir şekilde hazırlamak kurumsal hedeflerimizin temelini oluşturmaktadır.

Mesleki Eğitim Kurumları kurulduğu günden itibaren uzman kadrosuyla her geçen gün yenilikçi tutumuyla eğitim öğretim faaliyetlerine yeni kurs programlarını da bünyesine katarak emin adımlarla devam etmektedir.

Geleceğinize yatırım yaparken sizde aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.