Ankara Keçiören Özel Medisis Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,339 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kalaba Mahallesi 30. Sokak No:5 Keçiören/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Keçiören Özel Medisis Hastanesi

Tüm sağlık ihtiyaçları için Uluslararası tıbbi standarlara uygun cihazlar, uzman hekim ve personel kadromuzla hizmet sunmak üzere yola çıktık. Sağlık sektöründe yeni bir yol çizerken, standartlarımızı “Hasta Odaklı” yaklaşımlarla belirledik. Nihayetinde memnuniyeti arzu eden, çağımızın gerekliliklerini araştıran, yenilikleri benimseyerek gelişimini sağlayan, sorumluluk sahibi bir kuruluş olma gayesini taşıdık.

Özgün mimarisiyle dikkat çeken ve ferah hizmet birimleriyle konforlu bir hizmet alanı sağlayan 19.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu hastanemizi; 13 Genel Yoğun Bakım, 12 Yenidoğan Yoğun Bakım üniteleriyle toplam 75 yatak kapasiteli olarak planladık. 6 ameliyathane ve 27 poliklinik birimini de aynı zamanda hizmete sunduk.

Hastanemizde misafirimiz olarak karşıladığımız tüm bireylerin yaşam konforunu önceleyerek; beklentilerine hassasiyetle yaklaşmanın, ziyaret sebepleri için nitelikli ve sağlıklı çözümler sunmanın, güzellikle anılmanın ve hizmet kalitesiyle markalaşan bir kuruluş olmanın peşindeyiz.

Daima iyilik ve her zaman sağlık düşüncesiyle örnek bir vizyon çerçevesi çizmek, günümüz teknolojik donanımını insancıl hassasiyetlerle idare etmek ve sürekli gelişim sağlayarak sağlık sektöründe fark yaratan öncü bir kuruluş olmak ise en büyük hedefimiz.

Çünkü Hayat, Önceliğimiz…

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Fadime Kayganalı 04/02/2022 16:25 CEVAPLA

    Merhabalar Doğum Paketiniz var mı? Varsa içeriği ve fiyat bilgisi alabilir miyim? Normal kadın doğum muayene ücretiniz ile ilgili bir bilgilendirme yapabilir misiniz?