Ankara Citywell Profesyonel Yönetim

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
87 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Citywell Profesyonel Yönetim; yılların tecrübesi ve güçlü hukukçu kadrosuyla alanında kendini kanıtlamış ve her ihtiyaca cevap verebilen Alesta Lex and Tax Danışmanlık A.Ş. birlikteliğiyle kurulan bir profesyonel yönetim şirketidir. Hedefimiz Türkiye çapında sektörümüzde daima zirvede olmak, müşterilerimizi en ufak isteklerine kadar memnun etmektir. Tecrübeli, profesyonel ve disipline dayalı anlayışımızla mükemmele ulaşmak bizim en önemli hedeflerimizden biridir. Bu nedenle profesyonel yönetim hizmeti kapsamında güçlü ve işinde uzman bir ekip tarafından hizmet vermekteyiz.
Özellikle büyük şehirlerde veya kentlerde toplu yaşam alanlarında (apartman, site, plaza, avm v.b.) günlük hayatın devamlılığını sağlamak beraberinde bazı yükümlülükleri de getirmektedir. Bu saydığımız yaşam alanlarının da bir takım günlük hizmetlerinin profesyonel şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Zira, yaşadığımız ortamda günlük hizmetlerin yerine getirilmeye ihtiyacı vardır. Apartman, site, plaza, avm v.b. gib toplu yaşam alanlarının günlük temizlik, aidat, güvenlik, idari yönetim, muhasebe, hukuki boyut, peyzaj, reklam, tanıtım v.s. gibi işlemlerin titizlikle yerine getirilmesi gerekir. İşte Citywell Profesyonel Yönetim uzman kadrosu ve tecrübeli ekibi ile bu hizmetleri sizin adınıza yerine getirir. Böylece sizler, vaktinizi bu türden işlere ayırmadan huzurlu bir şekilde yaşarken, yaşadığınız ortamın da son derece nezih olmasını sağlayabilirsiniz.
Hizmetler
Citywell Profesyonel Yönetim hizmetleri olarak aşağıdaki alanlarda hizmetler vermektedir.
1. Site Yönetimi
Profesyonel site yönetim firması olarak; Sizlere apartman, site gibi toplu yaşam ortamlarında şeffaf, güncel ve pratik hizmeti sunmaktayız. Bu kapsamda, aidatların toplanması, bakım, onarım ve temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesi, güvenlik hizmetleri, idari yönetim hizmetleri, muhasebe hizmetleri, hukuki ve vergisel takiplerin yapılması, olağan toplantılar gibi hizmetler vermekteyiz.
2. Plaza Yönetimi
Plaza yönetimi de yine site yönetimi gibi titizlik ve pratik hizmet isteyen bir çalışmalar bütünüdür. Genellikle iş yerlerini barındıran plazalarda güvenlik en önemli unsurdur. Yine plaza tarafından alınan genel yaşam kurallarının bina sakinlerince uyulup uyulmadığının kontrolü, aidat, temizlik, peyzaj ve muhasebe gibi konuların takip edilmesi plaza yönetimi için oldukça önemlidir.
3. AVM Yönetimi
Alışveriş merkezleri apartman, site, plaza gibi yerlerden farklı olarak işyerleri ve ziyaretçileri, yani AVM müşterilerini bir araya getiren yerlerdir. Açılış ve kapanış saatlerine kadar yoğunluğun neredeyse hiç durmadığı mekanlardır. Bu anlamda CitiWell Profesyonel Yönetim ekibi uzman kadrosu ile hem işyerlerini hem ziyaretçileri memnun edecek pratik ve güncel çözümlerle herkesin kazanacağı ortamlar oluşturur.
4. Rezidans Yönetimi
CitiWell Profesyonel Yönetim olarak, yaşadığınız rezidansta huzur, güven ve hijyenik bir ortamda bulunmanız adına gereken tüm işlemleri yerine getiriyoruz. Rezidans yönetimi profesyonellik ve tecrübe isteyen bir yönetim biçimidir. Güvenliğin hat safhada tutulduğu, temizlik hizmetlerinin aksamadığı, peyzaj ve diğer konuların günlük olarak takip edildiği çalışmalar ile rezidans yönetimi hizmetini en uygun şekilde vermekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.