Ankara Ataköşk Otel

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,081 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat
SERVİS SAATLERİ 24 Saat
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kızılırmak Mahallesi Mevlana Bulvarı No:148 Çukurambar Çankaya/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ataköşk Otel

Ataköşk Hakkında…

Ataköşk Hotel’de hizmet anlayışımız da diğer özelliklerimiz gibi farklı:

Ataköşk’te, zevk sahibi konuklarımızın maksimum memnuniyeti için “üst düzey ve samimi bir hizmet tasarımı” yapıyoruz.

Otelimiz 48 standart,1 engelli, 12 corner ve 2 Deluxe odası ile toplamda 63 VIP odaya sahip Çukurambar lokasyonunda yapılanmış yaklaşık 2 yıldır  hizmet veren 5 yıldızlı bir oteldir, Aktivite ve dinlenme alanları, SPA ve Fitness Merkezi, Bay/bayan kuaförü, 250 araç kapasiteli otopark, vale hizmetlerine ek olarak Türk/Dünya mutfağından özenle seçilmiş menülerimiz ve konuklarımıza sunacağımız VIP hizmet anlayışımız ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Banket düzeninde biri 500 Kişilik  ,636 m2 BEYKOZ salonumuz; diğeri ise bölünebilir özelliğe de sahip de olan 1012 m2 ve 1000 kişi kapasiteli  EMİRGAN salon olmak üzere 2 adet büyük balo salonumuz bulunmaktadır. Balo salonlarımızın en büyük özelliği üst katta olmaları, gün ışığı almaları ve şüphesiz Ankara çok nadir bulunabilen kolonsuz bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu özelliğinden dolayı salonlarımız çok talep görmektedir. Yılın her ayı üst düzey ve protokol olmak üzere Ankara’nın önde gelen Ailelerin düğünlere ev sahipliği yapmaktayız. Otelimizin En büyük avantajlarından biriside lokasyonudur.

Salonlarımız  Geniş fuaye alanlarına ve çalışma odalarına sahip 1000 kişi kapasiteye kadar olabilecek çok amaçlı konferans, toplantı ,seminer ve benzeri ..Her türlü toplantı, etkinliğinize hizmet verebilecek teknik donanıma sahiptir. Organizasyonlarınızı rahatlıkla verebileceğiniz en son teknolojik donanımlara sahip 6 adet toplantı salonlarımızı sizler için hazırladık.

Ayrıca Panoramik Ankara manzarasına sahip, 1200 kişiye kadarki tüm organizasyonlarınızda sizlere hizmet sunmaya hazır büyük terasımız; Ankara manzarası adı altında yoğun geçen iş stresinden uzaklaşacağınız sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz LE CHATEAU BAR Barımız, otelimizin en üst katında yer alan 80 kişi kapasiteli  sakin bir müzik melodisi eşliğinde keyifli bi ortamda gecenizin son durağı olan VIP KEYPUP  Barımız yer almaktadır.

Ortalama 20’şer kişilik kapasiteleriyle 4 adet VIP toplantı odamız mevcut olup her daim hizmetinize sunulmaktadır. Damak zevkinize hitap eden, Türk ve Dünya mutfağının seçme lezzetleriyle Günün her saati yemek yiyebileceğiniz MANTI DINING ROOM..

Ne tür Organizasyonlar yapıyoruz….

Banket hizmetleri olarak ifade edebileceğimiz her türlü organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Banket hizmetleri olarak ifade edebileceğimiz bu özel hizmetler otel işletmelerinin en önemli gelir kaynağından birini oluşturur. Ziyafetler, otel işletmelerinin yaşamlarında önemli bir yere sahip olduğundan onların etkin reklamını da yapmış olurlar. Bu nedenle oteller banket konusunda hassas ve dikkatli olmak zorundadır.

Düğün başta olmak üzere Kına, nişan,  özel şirket yemekleri, Elçilik geceleri, doğum günü organizasyonları ,baby shower vs…

Balo salonlarımız kapalı mekânlar olduğu için yılın her günü düğün organizasyonları yapıyoruz.

Organizasyon çalışma yapımız seçenekli olmakla beraber hem kendi bünyemizde mevcut hazır düzenlerimizi kullanabilir. Hem de dışardan Organizasyon firması desteği alabilirsiniz. Kendi bünyemizde yaptığımız organizasyonlarımızda herşey dâhil sistemle çalışıyoruz. Bunun içinde Düğün öncesi menü tadımı,4+1 orkestra, barkovizyon, balayı ve hazırlık odası bu hizmetlere dâhildir. Misafirlerimiz kendileri istedikleri takdirde dışardan orkestra kendileri getirebilirler.

.Genelde bu özel hizmetler otel işletmelerinin en önemli gelir kaynağından birini oluşturur. Ziyafetler, otel işletmelerinin yaşamlarında önemli bir yere sahip olduğundan onların etkin reklamını da yapmış olurlar. Bu nedenle oteller banket konusunda hassas ve dikkatli olmak zorundadır.

Ziyafet organizasyonunda servis personeli kadar mutfak personelinin kalitesi de önemlidir. Yiyeceklerin gözü etkileyecek artistik görünüşü yanında tadı ve lezzeti de ziyafetin başarısını etkileyecektir.

Menü seçeneklerimiz mevcuttur..

3 çeşit beyaz et 3 çeşitte kırmızı etten oluşmaktadır. Girişte ordövr tabağı ile başlayıp ara sıcak ana menü ve meyve ikramı ile devam edip akabinde düğün pastası ikramımız vardır. Düğünlerimizde alkollü alkolsüz seçeneklerimizde bulunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.