TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
355 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Turgut Özal Mahallesi 2302. Cadde No:18/B Yenimahalle/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ankara Çevre Danışmanlık olarak başlıca hizmet verdiğimiz konular;

Çevre Danışmanlık hizmetleri,
ÇED Raporu,
Proje Tanıtım Dosyası,
AERMOD Hava Kalitesi Modelleme Çalışmaları,
Sera Gazı Emisyonu İzleme ve Raporlama,
Karbon Ayak İzi
Su Ayak İzi
Atık Yönetimi
GSM Ruhsatı Müşavirlik Hizmeti
Yatırım Teşvik Belgesi Müşavirlik Hizmeti
Ankara Çevre Danışmanlık kadrosunda, alanında uzman geniş bir yelpazeye sahip meslek gruplarını barındırmakta ve sizlere kaliteli, güvenilir hizmet vermektedir.

Ankara Çevre Danışmanlık oluşumu hayata geçirilirken, piyasa şartları ve ortaya konulan mühendislik çözümleri göz önünde bulundurulmuş ve en kaliteli hizmetin verilebilmesi ilke edinilmiştir.

Amacımız, siz yatırımcıları doğru iştirakçilere yönlendirmek, hızlı ve güvenilir çözümler üretmek, doğrudan ve dolaylı olarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Ankara Çevre Danışmanlık olarak farkımız, sizlere yetki ve sınırlarımız dahilinde her konuda destek olmak ve omuzlarınızdaki yükü hafifletmektir.

Planladığınız yeni projelerin hayata geçirilmesi, var olan projelerinizde hedeflediğiniz üretim kapasitelerinin gerçekleştirilmesi için özellikle yatırım teşvik belgesi konusunda danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri sunmaktayız.

Çevresel konularda ise ÇED Raporu, Proje Tanıtım Dosyası, Çevre Danışmanlık Hizmetleri, AERMOD Hava Kalitesi Modelleme Hizmetleri, Sera Gazı Emisyonu İzleme ve Raporlama Danışmanlık Hizmetleri, Karbon Ayak İzi Hesaplamaları, Su Ayak İzi Hesaplamaları, Sıfır Atık, konularında güvenilir hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimiz sadece Ankara ile sınırlı olmamakla birlikte, Türkiye’nin her noktasında hizmet vermiş ve vermeye devam eden bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.