Ankara Akademik Yabancı Dil Kursları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
125 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Akademik Yabancı Dil Kursları, yabancı dil eğitimi sektöründe en nitelikli yabancı dil kursu noktasında yerini korumaktadır. Yıllardır süre gelen tecrübemiz ile Akademik Yabancı Dil Kursları eğitim alanında özgünleştirilmiş eğitim programları ile ilk sıralarda yer almaktadır.Öğrenicinin/kişinin en hızlı, en kaliteli ve kalıcı bir öğretim sürecini tamamlayabilmesini sağlamak için kişiye ve gruplara özel programlarla eğitim programları oluşturulmaktadır.

Akademik Yabancı Dil Kursları Eğitim Kurumları 16 dünya dilinde hizmet vermektedir. Yaygın kullanım alanı düşünüldüğünde İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Rusça, Arapça, Farsça, Portekizce, Japonca, Korece, Türkçe (TÖMER) öğretimi, yurt içi ve yurt dışı sınavlarına (TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL, iTEP, OET, SAT, YÖS, YKS, PTE ACADEMIC, TELC, GOETHE vb.) ilişkin hazırlık kurslarında %100 başarı oranı ile fark yaratmaya devam ediyor.

Akademik Yabancı Dil Kursları Eğitim kurumları dil öğretim süresince yalnızca başarınıza fark yaratmanızı, hedeflerinize ulaşmanızı değil, edindiğiniz dili içselleştirme, özümseme ve dili resmi ve gayri-resmi alanlardaki kullanımınızdaki cesareti, aksanı, telaffuzu da sizlere kazandırmaktadır.

Gerek M.E.B. ve gerekse Üniversitelerden gelen tebrik ve takdir yazılarının vermiş olduğu şevk ile çalışmalarını sürdüren Akademik Yabancı Dil Kursları Eğitim Kurumları, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden bir çoğunda görevlerini sürdürmekte olan asistan, araştırma görevlisi, öğretim üyeleri ile tüm üniversite ve yüksel okul öğrencilerine bu konudaki kazanımları nedeniyle ilk günkü heyecanını sürdürmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.